18.09.2019

• Astana a marcat golul victoriei în minutul 69, prin Postnikov.Și Rotariu a pus probleme serioase clujenilor.

• ASTANA - CFR CLUJ 1-0 (0-0) Postnikov 69 Astana:Eric - Rukavina, Postnikov, Simunovic, Beysebekov - Logvinenko - Tomasov (58 Janga), Maevski, Sigurjonsson, Murtazayev (84 Mubele) - Rotariu.

• Pentru campioana României a debutat și Rondon, fostul jucător de la Gaz Metan Mediaș.

• Astfel, Dan Petrescu a debutat cu stângul în cupele europene alături de CFR Cluj.

10/07/19 15:12

ASTANA - CFR CLUJ 1-0 în prima manşă din turul I preliminar al CHAMPIONS LEAGUE

Astana a marcat golul victoriei în minutul 69, prin Postnikov. Și Rotariu a pus probleme serioase clujenilor. Românul de la Astana și-a creat câteva ocazii importante de a marca, mai ales pe finalul partidei, însă nu a reușit să majoreze diferența. Astfel, Dan Petrescu...