23.05.2019

• CFR Cluj a debutat cu dreptul în play off, reușind s-o învingă pe teren propriu pe Sepsi, scor 3-1.

• Nu fără emoții, fiindcă trupa lui Alin Minteuan a jucat ultimele 20 de minute în inferioritate după eliminarea lui Juan Culio.

• Este a treia victorie a lui CFR în fața lui Sepsi în doar 11 zile.

• George Țucudeana marcat cu un voleu de excepție de la marginea careului în cea de-a 20-a secundă a meciului, după ce Deac i-a așezat pefect o minge.

10/03/19 10:18

CFR CLUJ - SEPSI 3-1 în prima etapă din PLAY OFF. Campioana, de neoprit. VEZI CLASAMENTUL

CFR Cluj a debutat cu dreptul în play off, reușind s-o învingă pe teren propriu pe Sepsi, scor 3-1. Nu fără emoții, fiindcă trupa lui Alin Minteuan a jucat ultimele 20 de minute în inferioritate după eliminarea lui Juan Culio. Este a treia victorie a lui CFR în fața lui...