15.11.2019

• Rezerve: L. Popescu - Tiago Ferreira, Bărbuţ, Baicu, Fortes, Koljic, Ivanov.

• VIITORUL: Căbuz - Boboc, Ţîru, Artean, De Nooijer - Ciobanu, Achim (66 Iacob), Houri - Iancu (75 St.

• Echipele probabile la meciul :Pigliacelli - Martic, Bălașa, Acka, Vătăjelu - Ivanov, Cicâldău, Bancu - Baiaram, A. Ivan, Nițu.

• Meciul cu Viitorul este extrem de important, îmi doresc numai şi numai victoria, pentru noi egalul este un eşec.

01/10/19 22:28

CRAIOVA - VIITORUL 3-1 în etapa a 11-a din LIGA 1. Oltenii urcă pe locul 2. Vezi CLASAMENTUL

Craiova și Viitorul s-au duelat în cadrul ultimului meci al etapei a 11-a din Liga 1, iar oltenii au câștigat categoric în fața trupei lui Gheorghe Hagi. Deși au fost conduși încă din minutul 8, oltenii au întors scorul în finalul primei reprize, iar în partea a doua a jocului...