18.04.2021

• UPDATEFCSB a învins-o pe Dinamo cu scorul de 1-0.

• Croatul a făcut impresie la prima apariție, după ce a provocat eliminarea lui Steliano Filip, pentru cumul de cartonașe, și a șutat în bara porții lui Eșanu, în minutul 86.

• O impresie bună a făcut și tânărul Octavian Popescu, care se integrează din ce în ce mai bine în angrenajul gândit de Petrea.

• „3 victorii (3-0 FC Voluntari, 4-1 Poli Iaşi, 2-1 Gaz Metan), 3 remize şi 4 înfrângeri este palmaresul înregistrat de Dinamo pe teren propriu în ediţia curentă.

04/02/21 19:14

Dinamo - FCSB 0-1. Florin Tănase a fost decisiv

UPDATE FCSB a învins-o pe Dinamo cu scorul de 1-0. Florin Tănase a înscris singurul gol al partidei în minutul 9. Partida jucată pe stadionul Dinamo nu a fost una deosebit de spectaculoasă, singurul gol fiind marcat în minutul 9 de Florin Tănase, care a preluat, cu această...