24.08.2019

• FCSB a fost învinsă de FC Voluntari cu scorul de 3-1 (1-0), duminică, pe teren propriu, la Piteşti, într-un meci din etapa a cincea a Ligii I de fotbal.

• FCSB - FC Voluntari 1-3 (0-1), Stadion ''Nicolae Dobrin'' - Piteşti Au marcat:Florinel Coman (49), respectiv Cătălin Ţîră (1), Ricardo Jose Veiga Varzim Miranda ''Ricardinho'' (51), Marian Botezatu (67, autogol).

• Oaspeţii au trecut din nou în avantaj, după doar două minute, prin portughezul Ricardinho (51), iar autogolul lui Marian Botezatu (67) a închis tabela.

• FCSB a început meciul cu patru juniori debutanţi, Marian Botezatu, Ovidiu Perianu, Laurenţiu Ardeleanu, Sorin Şerban, la care s-a adăugat Andrei Marc, transferat vineri seara.

13/08/19 14:14

Echipa „antrenată” de Gigi Becali, UMILITĂ pe teren propriu de Voluntari

FCSB a fost învinsă de FC Voluntari cu scorul de 3-1 (1-0), duminică, pe teren propriu, la Piteşti, într-un meci din etapa a cincea a Ligii I de fotbal. Cătălin Ţîră a deschis scorul pentru ilfoveni după doar 35 de secunde, iar FCSB a egalat după pauză, prin Florinel Coman...