17.11.2019

• Golurile argeşenilor au fost marcate de Nini Popescu (43), Andrei Blejdea (70) şi Grigore Turda (71), pentru reşiţeni marcând Marius Coman (16) şi Emanuel Dat (38).

• Oaspeţii au jucat în inferioritate numerică din minutul 73 după ce Marius Coman a văzut al doilea cartonaş galben pentru simulare, el având deja un cartonaş galben luat în prima repriză.

• Conduşi la pauză, piteştenii au reuşit să întoarcă rezultatul în mitanul secund.

06/11/19 21:56

FC Argeş a învins pe CSM Reşiţa într-un meci restanţă din etapa a 11-a

Echipa FC Argeş a învins cu scorul de 3-2 (1-2) pe CSM Reşiţa, într-un meci restanţă din etapa a 11-a a Ligii a II-a de fotbal disputat pe stadionul din Trivale. Conduşi la pauză, piteştenii au reuşit să întoarcă rezultatul în mitanul secund. Golurile argeşenilor au fost...