18.09.2019

• Formaţia condusă de Mihai Teja a deschis scorul imediat după pauză prin Ovidiu Horşia (minutul 47).

• Pe finalul partidei, CSM Poli Iaşi a beneficiat de o lovitură de la 11 metri în urma unui fault al fundaşului Okan Chatziterzoglou asupra lui Platini.

• CSM Poli Iaşi - Academica Clinceni 2-0 (0-0), Stadion ''Emil Alexandrescu'' - Iaşi A marcat: Ovidiu Horşia (47), Adrian Bălan (78 penalty).

• Atacantul Adrian Bălan a executat simplu şi a majorat diferenţa de pe tabela de marcaj.

27/07/19 13:41

Fotbal - Liga I: CSM Poli Iaşi - Academica Clinceni 2-0

Formaţia condusă de Mihai Teja a deschis scorul imediat după pauză prin Ovidiu Horşia (minutul 47). Pe finalul partidei, CSM Poli Iaşi a beneficiat de o lovitură de la 11 metri în urma unui fault al fundaşului Okan Chatziterzoglou asupra lui Platini. Atacantul Adrian Bălan...