12.12.2019

• Nu am văzut meciul României cu Insulele Feroe dar am avut numeroase şedinţe video cu reprezentativa României, ne-am axat pe partida tur, de la Oslo.

• În meciul tur am fost doar 60-70 de minute, apoi ne-am pierdut din concentrare şi am luat goluri.

• Echipa naţională de fotbal a României va întâlni reprezentativa Norvegiei, marţi, pe Arena Naţională din Bucureşti, de la ora 21:45, informează Agerpres.

• Ştim care sunt punctele forte ale României, însă vrem să ne concentrăm mai mult pe jocul nostru', a declarat jucătorul norvegian.

14/10/19 20:15

Fotbal. Stefan Johansen (Norvegia): Cu România trebuie să fim concentraţi 90 de minute

'Trebuie să fim concentraţi toate cele 90 de minute. În meciul tur am fost doar 60-70 de minute, apoi ne-am pierdut din concentrare şi am luat goluri. Am fost dezamăgiţi la vremea aceea că am obţinut doar o remiză. Nu am văzut meciul României cu Insulele Feroe dar am avut...