04.06.2020

• Handbalistele de la CSM Rm.Vâlcea s-au calificat sâmbătă, DUPĂ VICTORIA CU 29-20 în fața suedezelor de la Savehof, în sferturile de finală ale competiției campioanelor Europei.

• Acestea pot fi oricare din echipele METZ, Esberg, Rostov sau CSM BUCUREȘTI, CARE ÎȘI DISPUTĂ ORDINEA Î .

• După 9 partide echipa din Vâlcea are acumulate punctele necesare care o plasează în locul 4 al grupei și așteaptă aflarea adversarelor pentru meciul decisiv pentru calificare în .

02/03/20 14:21

Handbalistele din Rm. Vâlcea, în top 8 Europa

Handbalistele de la CSM Rm.Vâlcea s-au calificat sâmbătă, DUPĂ VICTORIA CU 29-20 în fața suedezelor de la Savehof, în sferturile de finală ale competiției campioanelor Europei. După 9 partide echipa din Vâlcea are acumulate punctele necesare care o plasează în locul 4 al...