07.12.2019

• CSM București și Rostov-Don au remizat, scor 23-23, în derby-ul Grupei B din Liga Campionilor la handbal feminin.

• Rostov, echipă antrenată de spaniolul Ambros Martin, fostul selecţioner al naţionalei României, a condus o singură dată în acest meci la trei goluri, 9-6 (17).

• În etapa următoare, pe 19 octombrie, sunt programate partidele Team Esbjerg - Rostov pe Don şi CSM Bucureşti - MKS Perla Lublin.

• Conduse la pauză, tigroaicele au făcut o repriză secundă extrem de pozitivă, fiind chiar aproape de victorie.

12/10/19 17:52

Liga Campionilor. CSM București a revenit pe final și a obținut un egal în fața rusoaicelor de la Rostov-Don

CSM București și Rostov-Don au remizat, scor 23-23, în derby-ul Grupei B din Liga Campionilor la handbal feminin. Conduse la pauză, tigroaicele au făcut o repriză secundă extrem de pozitivă, fiind chiar aproape de victorie. Lipsită de piese de bază precum Cristina Neagu...