12.11.2019

• UEFA l-a comparat pe Ianis Hagi cu tatăl său și a titrat Like father, like son, după golul marcat de decarul echipei noastre, scrie digisport.ro.

• Hagi junior a înscris în minutul 14 al meciului cu Croația, reușind să ducă scorul la 2-0.

• Aflat în tribună, Gică Hagi s-a bucurat alături de suporterii români, pentru reușita fiului său.

• Generaţia lui Ianis Hagi, gata să scrie istorie la 25 de ani după cea a tatălui său EURO 2019.

20/06/19 00:03

UEFA îl elogiază pe Ianis Hagi, după debutul României la EURO 2019. "Like father, like son"

UEFA l-a comparat pe Ianis Hagi cu tatăl său și a titrat "Like father, like son", după golul marcat de "decarul" echipei noastre, scrie digisport.ro. Hagi junior a înscris în minutul 14 al meciului cu Croația, reușind să ducă scorul la 2-0. Aflat în tribună, Gică Hagi...