05.06.2020

• În urma acestui rezultat, FCSB se poziţionează pe locul 2, iar Universitatea Craiova, pe 3. Răzvan Oaidă a deschis scorul în minutul 23, în urma unei gafe a portarului Pigliacelli.

• FCSB s-a impus, duminică seara, în faţa Craiovei cu scorul de 4-1.

• Răzvan Oaidă a înscris al doilea gol pentru FCSB în minutul 57, după ce Creţu i-a trimis lui Coman care i-a pasat balonul lui Oaidă.

• Universitatea Craiova a egalat la finalul primei reprize, după ce Bărbuţ a profitat de centrarea trimisă de Bancu.

09/03/20 11:57

Victorie categorică pentru FCSB în fața Universității Craiova

FCSB s-a impus, duminică seara, în faţa Craiovei cu scorul de 4-1. În urma acestui rezultat, FCSB se poziţionează pe locul 2, iar Universitatea Craiova, pe 3. Răzvan Oaidă a deschis scorul în minutul 23, în urma unei gafe a portarului Pigliacelli. Acesta a degajat balonul...